ورود کاربر |
ezpay
سایت ابریشم با همکاری ایزی پی با بهترین شرایط و با کمترین ضمانت شرایط خرید اقساطی را برای شما مهیا می سازد. شما در اینجا بدون محدودیت می توانید تا لوازم خانگی و کالاهای دیجیتالی که نیاز دارید را از طریق فروشگاه ابریشم به میزان دلخواه و طبق اعتبار دریافتی و تنها با یک برگ چک خرید کنید. سقف تسهیلات 20 میلیون خواهد بود و بازپرداخت اقساط 6، 9 یا 12 می باشد.
توضیحات بیشتر
walleta
با همکاری فروشگاه ابریشم و پلتفرم تسهیلات والتا، کاربران می توانند به سادگی و بصورت غیرحضوری تسهیلات خرید کالا دریافت کنند و از طریق فروشگاه ابریشم ثبت سفارش انجام دهند. در این طرح متقاضیان پس از طی مراحل اعتبار سنجی و بارگذاری مدارک مربوطه، از طریق یک برگ چک، تسهیلات مورد نظر خود را که تا سقف 30 میلیون تومان می باشد را دریافت خواهند کرد و هزینه خرید کالا را در قالب اقساط ماهیانه و با دوره های زمانی 6، 9 یا 12 ماهه بازپرداخت کنند.
توضیحات بیشتر
lendo
با همکاری فروشگاه ابریشم و لندو امکان خرید اقساطی تا سقف ۲۰ میلیون تومان، با ضمانت سفته و بدون نیاز به ضامن و چک برایتان فراهم است! کافیست درخواست خود را در سایت لندو ثبت کرده و فرایند اعتبارسنجی را طی کنید تا بصورت اقساطی و کاملا آنلاین، از فروشگاه ابریشم خرید کنید. این طرح همه اقشار و اصناف جامعه را شامل می شود. بازپرداخت اقساط نیز 6، 9 و 12 ماهه خواهد بود.
توضیحات بیشتر
ارتباط با ابریشم
آدرس : کرمانشاه، اسلام اباد غرب -خیابان مصطفی خمینی-پاساز دنیز-طبقه سوم واحد 49
09189477889
درباره سایت
فروشگاه ابریشم، وابسته به شرکت راه دیرین ابریشم اقدام به فروش انواع کالاهای لوازم خانگی ، دیجیتال ، لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی می نماید.
enmad